Prachtig design, mooi contrast. Kwaliteit naar verwachtig, comfortabele pasvorm en heb er veel complimenten over ontvangen!
Je winkelwagen is momenteel leeg
Titel: Tree Of Life
Model: Unisex
Kleur: Vintage Khaki
Materiaal: 100% Biologisch Katoen
Ontwerp: Martijn
De Tree of Life T-shirt is nu ook verkrijgbaar in de vintage kleuren Khaki en Swimmer Blue. Het ontwerp van Martijn laat wortels en takken naadloos in elkaar overvloeien, als symbool voor de verbondenheid van al het leven op aarde. De boom staat voor zuivere lucht, kracht en het behoud van onze natuurlijke omgeving.
De levendige zeefdruk is aangebracht met milieuvriendelijke inkt op waterbasis en gedrukt op de duurzame Vintage Crafter-lijn van Stanley/Stella.
Prachtig design, mooi contrast. Kwaliteit naar verwachtig, comfortabele pasvorm en heb er veel complimenten over ontvangen!
Items van productcarrousel
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.